Co by to byl za festival bez dobrého jídla i pití! Kromě základního občerstvení se můžete těšit na hutné pivo od místního pivovaru Klenot a na výbornou kávu a čaj od Kafé na Kole.

Občerstvení

Kromě nějakého základního občerstvení a snacků na místě, spolupracujeme s místní pizzerií Telepizza, díky které budeme mít zajištěnou výhodnou dodávku pizzy v průběhu celého festivalu. Nedaleko od místa konání je i obchodní centrum Futurum, kde je restaurace a dále rychlé občerstvení typu KFC, McDonald´s, UGO, asijské bistro a další. K dispozici je i veliké Tesco. Najíst se můžete i v těchto blízkých zařízeních:

Ubytování

Ubytování Vám nabízíme zdarma, přímo na místě v prostorách festivalu. Spaní Vám zajistíme v tělocvičně a pokud by bylo málo zájemců, pak případně v učebně. S sebou si tedy vezměte vlastní spacáky, karimatky a další příslušenství. Požadavek na zajištění spaní v tělocvičně prosím přímo zaškrtněte při nákupu vstupenek. Osoby mladší deseti let mohou v tělocvičně spát pouze za dozoru dospělé osoby. Případně pohledejte ubytování v místních ubytovacích zařízeních. Nejbližší je Penzion U Mlejna, který má ubytovací kapacitu cca 40 míst (www.penzionumlejna.cz).