Arkham Horror LCG - Noc Fanatiků

DESKOVÉ HRY

Pátek 13. 19:00-23:00

Pátek, 18. září, 1925. Arkham, Massachusetts. Je konec dlouhého a abnormálně teplého léta. Přes první náznaky podzimu úporné teplo přetrvává, neúprosně. Tichý, nevyslovený hvěv svírá celé město. Lidé jsou vznětliví a jenom v posledním týdnu se objevilo mnoho zpráv o násilných potyčkách mezi lidmi, kvůli znánlivě jednoduchýn nedorozuměním.
A nyní telefonát od Jamese Hankersona. Tvrdí, že našel rozčtvrcené tělo ve své stodole.

"Vinit z toho počasí by bylo příliš snadné. S tímto městěm je něco špatně, a já starý to věštec moc nezmůžu abych zabránil něčemu horšímu. Mé věštby říkají, že v brzké době se o tyto zvláštní úkazy začne zajímat skupina vyšetřovatelů a učiní všemu zlému přítrž. Budu sledovat jejich postup... ale netroufám si doufat..."

Ty a Tví partneři jste se rozhodli zapojit do vyšetřování zvláštních událostí, jenž se začaly dít ve městě, které nazýváte domovem - Arkham, Massachusetts. V průběhu nekolika posledních týdnů zmizelo za záhadných okolostní pár obyvatel Arkhamu. Nedávno se jejich ostatky objevily v Arkhamských lesích, roztrhané a napůl pozřené. Policie a novináři celou věc uzavřeli s tím, že za to může divoká zvěř, vy ale věříte tomu, že se stalo něco zdaleka jiného. Sešli jste se tedy v domě vedoucího vyšetřovatele, abyste prodiskutovali tyto bizarní úkazy....

Příběhové texty budou přeloženy do češtiny, nicméně je stále potřeba elementární znalost angličtiny kvůli kartám hráčů!

Vedoucí aktivity:

Jonáš Obdžálek

Počet účastníků: 4/4