Typ:
OSTATNÍ

Pátek 13. 21:00-22:00

Escape Room - Virus (3/4)

Z toho by jednoho ranila mrtvice! Za takovou chybu by vaše asistentka v laboratoři zasloužila pověsit, ale to už nebude zapotřebí. Tekutina, která se rozlévá z rozbité baňky na podlahu, již brzy spolehlivě zabije všechny v místnosti... Není čas na obviňování. Pokud chcete přežít, musíte začít spolupracovat s ostatními.
OSTATNÍ

Sobota 14. 09:00-14:00

Kurz malování figurek (4/10)

Máte kupu her, ve kterých jsou miniatury a nelibí se vám jak jsou nudně šedé? Nevíte jak začít? V kurzu malování figurek vám ukážeme jak začít!
OSTATNÍ

Sobota 14. 10:00-11:00

Escape Room - Útěk z vězení (3/4)

Posledních několik měsíců je tvým domovem věznice a díky rozsudku se odsud podle všeho nedostaneš dalších deset let. Většinu času tu trávíš s malou skupinkou spoluvězňů. První den tvého pobytu tady se tě ujali a hluboko uvnitř cítíš, že jim můžeš věřit. Kryjí ti záda a ty je ujišťuješ, že kryješ zase ty jejich (alespoň nakolik ti to okolnosti dovolují).
OSTATNÍ

Sobota 14. 11:00-12:00

Dračí Hlídka - Původní české RPG

Na konci temné chodby se objevilo slabé světlo. Bestie zbystřila. Slyšela vzdálená tichá slova, pronášená hlubokým hlasem. Naježily se jí všechny chlupy. Věděla, co to je. Se zuřivým výkřikem se rozběhla vpřed. Vzdálený hlas přešel do hlasitého řevu. Chodbou se chvíli nato prohnala hučící ohnivá koule. Trpaslík, hobit i elfka se vrhli proti monstru a nechali vyčerpaného čaroděje za sebou...
OSTATNÍ

Sobota 14. 12:00-13:00

Neviditelná Kniha

„Nechtěla jsem po vás názor, jestli je Brook Lamželezo skutečně vinen. Chtěla jsem po vás Brooka Lamželeza. Pravdu už z něj dostanu sama.“
OSTATNÍ

Sobota 14. 14:00-16:00

Olá - Hra pro nevidomé

Olá – společenská hra, kterou nikdo neviděl, aneb s nevidomými na stejné vlně. Hra spojuje dva světy – svět nevidomých lidí a svět lidí bez postižení. Hru si bude moci zahrát každý! Olá Vám pomůže lépe pochopit nevidomé, vcítit se do jejich pocitů. Hraje-li člověk s osobou s postižením, prožijí společný zážitek, vytváří se jedinečné spojení mezi hráči. Cílem hry, kterou hráči nevidí, je naučit se, nebýt „slepý“ k problémům druhých.
OSTATNÍ

Sobota 14. 18:00-19:00

Escape Room - Jaderná Hrozba (4/4)

V SOUČASNÉ DOBĚ JSTE SE SVÝM TÝMEM JEDINÝMI, KDO MŮŽE ZABRÁNIT KATASTROFĚ... Zvuk faxu vás vytrhl ze zamyšlení. Ani jste netušili, že je vlastně zapojený. Kdo v dnešní době vůbec ještě používá fax? Ten zvuk minulosti vás zaujal natolik, že jste se šli k faxu podívat.
OSTATNÍ

Sobota 14. 21:00-22:00

Escape Room - Chrám Aztéků (2/4)

Ihned poté, co jste vstoupili do chrámu se kamenné dveře s hlukem zabouchly. Do očí vám stéká pot. Je vlhko, šero a celé tělo vás bolí. Nikdy jste se ale necítili lépe! Po letech hledání jste přesvědčeni, že jste konečně našli podzemní chrám Ozomatina, velkého vládce Aztécké říše.
OSTATNÍ

Neděle 15. 12:00-13:00

Deskoherní kutil

...aneb o podomácku vytvořených pořadačích, krabičkách a dalších... Diskuzní koutek pro všechny hráče, kteří nemají obě ruce levé a zároveň si svoje deskovkářské poklady rádi vylepší.
  • ← První
  • «
  • 1
  • »
  • Poslední →

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášený/á do systému. Daná aktivita musí spadat do dne, na který máte zakoupenou vstupenku. Pokud jste zakoupili celofestivalové vstupné, lze se přihlásit na všechny aktivity.

Hledáte spoluhráče?

Chybí vám na programu něco, co byste si rádi zahráli nebo chcete si zahrát něco z vaší sbírky? Po registraci si můžete založit vlastní aktivitu, kterou vy a další návštěvníci uvidíte v sekci "Spoluhraní". Hledání spoluhráčů nebylo nikdy snadnější!