Typ:
TURNAJ

Pátek 13. 17:00-19:00

Turnaj Kingdomino (3/20)

Ve hře se ujmete role krále, který chce rozšířit své království o nová a co možná nejvíce prosperující území. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny - obilná pole, nehostinné skály i rozlehlá jezera a vybrat ta nejlepší místa. O území však nejevíte zájem jediní, ostatní hráči mají stejný cíl a každý objevuje své vlastní území.
TURNAJ

Pátek 13. 19:00-21:00

Turnaj Diamant

Diamant je dobrodružná desková hra, kde se krok za krokem rozhodujete, zda jít dál skrze nebezpečnou jeskyni Tacora, nebo se vrátit do bezpečí tábora. Každý krok je třeba zvážit, protože padnete-li do pasti, přijdete o nasbírané diamanty.
TURNAJ

Sobota 14. 09:00-13:00

Turnaj 7 Divů Světa (8/21)

Staňte se vůdci jednoho ze sedmi velkých měst Starého světa. Získejte bohatství přírodních surovin a zdrojů, zaujměte své místo v nezadržitelném pochodu pokroku, vybudujte obchodní vztahy a uplatněte svoji vojenskou sílu. Zanechte svůj otisk v historii lidstva vybudováním architektonického divu, který přesáhne svým významem nejen svoji dobu, ale i budoucí časy.
TURNAJ

Sobota 14. 10:00-17:00

Turnaj Star Wars X-Wing (14/24)

Kdysi dávno, v předaleké galaxii...
TURNAJ

Sobota 14. 14:00-20:00

Turnaj Blood Rage (7/16)

Ragnarok, tak jak byl předpovězen, je tu. Mnoho času nezbývá. Poslední klany statečných Vikingů pochodují ke stromu života, bájnému Yggdrasilu, aby zde naposledy prolily svou krev a dokázaly bohům, že jejich místo je zaslouženě po jejich boku ve Valhalle. Do boje!
TURNAJ

Sobota 14. 20:00-23:00

Turnaj Krycí Jména

Tak jo: „pohádka, dvě“.
- To je jasné jak facka: pohádka, to bude „obr“ a „princezna“!
- No ale počkej, nejmenoval se Pohádka ten nanuk? Podívej, je tady „zmrzlina“...
TURNAJ

Neděle 15. 09:00-14:00

Turnaj Puerto Rico (4/16)

Nový svět. Byla někdy na světě větší příležitost ke zbohatnutí než právě teď a právě tady? Nekonečné lány panenské přírody a lidé nadaní duchem obchodnickým i dobrodružným. Umíš řídit loď? Pak budeš boháč! Pěstuješ kukuřici, kávu či indigo? I tobě budou v měšci cinkat zlaté dublony. Dokážeš opatřit pracovní sílu? Och, jak snadno vydělané zlatky!
TURNAJ

Neděle 15. 10:00-15:00

Turnaj Star Wars - Destiny (0/20)

Ujměte se svých oblíbených postav z Hvězdných válek a rozhodněte o osudu galaxie!
  • ← První
  • «
  • 1
  • »
  • Poslední →

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášený/á do systému. Daná aktivita musí spadat do dne, na který máte zakoupenou vstupenku. Pokud jste zakoupili celofestivalové vstupné, lze se přihlásit na všechny aktivity.

Hledáte spoluhráče?

Chybí vám na programu něco, co byste si rádi zahráli nebo chcete si zahrát něco z vaší sbírky? Po registraci si můžete založit vlastní aktivitu, kterou vy a další návštěvníci uvidíte v sekci "Spoluhraní". Hledání spoluhráčů nebylo nikdy snadnější!