Každý účastník je povinen seznámit se s pravidly uvedenými níže a po dobu konání festivalu je dodržovat.
 • Seznámit se s pravidly účasti

  Každý účastník se nákupem vstupenky zavazuje dodržovat pravidla účasti a je si vědom toho, že závažné či opakované porušení pravidel účasti může znamenat vyloučení bez náhrady ceny vstupného. Pořadatelé nenesou zodpovědnost za škody na majetku a zdraví účastníků, zejména pokud jsou způsobeny nedodržováním pravidel účasti a bezpečnosti.

 • Dodržovat pokyny pořadatelů

  Pouze dodržováním našich pokynů můžeme zaručit hladký průběh festivalu. Děkujeme, že se tuto podmínku budete snažit dodržet.

 • Dodržovat požární a bezpečností předpisy

  Kouřit je povoleno pouze mimo budovu na náměstí nebo na zahrádce.

 • Nosit vstupenku stále na ruce

  Aktivně se jí prokazovat pořadateli při průchodu vstupem. V případě ztráty se náhradní vstupenka neposkytuje.

 • Neobtěžovat okolí

  Po celou dobu akce respektujte ostatní účastníky a udržujte pořádek v areálu školy. V průběhu programu nerušte přednášející. Na akci bude dostupné občerstvení, včetně alkoholu. To neznamená, že bude podáván mladistvým a že je na místě se předhánět v tom, kdo víc vypije. Podnapilí návštěvníci, kteří budou obtěžovat ostatní hosty, budou z areálu vykázáni.

 • Dodržovat pravidla běžná ve společnosti

  Chovejte se k pořadatelům i ostatním účastníkům slušně, dbejte na svou osobní hygienu, nepohazujte kolem sebe odpadky.

 • Dodržovat noční klid

  Po 22. hodině je zakázáno jakékoliv hlučnější chování mimo prostory školy.

F.A.Q

Jak si koupím lístek a kolik stojí?

Lístek si můžete objednat přímo prostřednictvím našich webových stránek www.kralohrani.cz. Po jeho objednání je třeba ho zaplatit na účet, který budete mít uvedený v potvrzovacím e-mailu a to nejpozději do týdne od jeho objednávky, jinak bude rezervace stornovaná a bude třeba lístek objednat znovu. Čím dříve lístek zakoupíte, tím levnější budete vstupné mít. Samozřejmě si budete moci dokoupit lístek i na místě. Vstupné můžete mít zvlášt na pátek, sobotu, neděli nebo celý festival. Cena lístku se Vám zobrazí při objednávce. Děti do 10 let mají vstupné zdarma.

Co si mám na festival vzít s sebou?

Hlavně dobrou náladu a sebe samotného  Co je důležité, tak jelikož se bude akce konat v tělocvičně, za kterou zodpovídáme, vezměte si s sebou PŘEZŮVKY. Za to Vám předem moc děkujeme. Popřípadě Vám zajistíme návleky. Pokud u nás budete spát, tak příslušenství na spaní. Bude duben, tak doporučujeme i teplejší oblečení.

Jak bude celý festival probíhat?

Festival oficiálně začne v pátek, 13.4.2018 v 16,30. V sobotu začínáme v brzkých ranních hodinách a zakončíme to v neděli, 15.4.2018, okolo 17,00. Na festivalu bude celý den „deskoherna“, kde bude probíhat volné hraní. Budete si moci průběžně půjčovat deskovky, které Vám i velmi rádi vysvětlíme. V průběhu festivalu budeme organizovat i turnaje, na které se můžete průběžně, již při objednávání vstupenky, hlásit. Pro vstup na turnaj je potřeba zvlášť uhradit startovné. Pokud se na turnajích umístíte na předních příčkách, odnesete si nějakou pěknou cenu. Na pořadu dne budou i RPG, kde se budete moci vžít do role nějaké postavy a to bez ohledu na to, jakou míru zkušeností s RPG máte. V průběhu festivalu bude i fungovat doprovodný program v podobě workshopů a přednášek.

Jak to je se spaním?

Spaní Vám nabízíme přímo na místě v jedné z tělocvičen ZŠ Úprkova a to v té, ve které nebude probíhat hlavní program. Pokud budete chtít spaní u nás v tělocvičně zajistit, stačí tuto informaci vyplnit v přihlašovacím formuláři. S sebou si tedy prosím vezměte vlasní spacák a karimatku a případně jiné příslušenství. Ubytování nabízíme z pátka na sobotu a také soboty na neděli a to zcela zdarma. Pokud bude zájem o ubytování v tělocvičně malý, ubytujeme Vás případně v jedné z učeben.

Jak to je s jídlem?

Na festivalu nebudeme mít k dipozici vlastní stánek s jídlem, které by se dalo považovat za hlavní. Budeme mít k dispozici pouze doplňky, popřípadě bagety. Spolupracujeme ale s místní pizzérií, přes kterou si budete kdykoliv moci výhodně objednat pizzu, kterou Vám dovezou přímo na místo. V okolí najdete i restaurace, kam si můžete kdykoliv zajít. Nabízíme Vám zde hlavní výčet těch, které jsou nejblíže:

Jak to je s pitím?

Na míste budeme mít výbornou kávu a teplé nápoje, které zajistí Café Na kole ( www.cafenakole.cz) . K dispozici bude i pivo a nealkoholické nápoje.

Budou k dispozici sprchy?

Ano, na místě jsou u tělocvičen k dispozici sprchy, u kterých bude třeba se průběžně vystřídat.

Můžu se podílet na organizaci festivalu?

Ano, můžeš. Stačí nám napsat na info@deskoviste.cz nebo facebookových stránkách Králohraní. Rádi uvítáme jakoukoliv pomoc – siláky, kteří nám pomohou se stěhováním nábytku, hermany na vysvětlování her či milou obsluhu. Pokud máte nápad na aktivitu, která by se na Králohraní mohla objevit, neváhejte se nám také ozvat, určitě spolu něco vymyslíme.